Melike Çarpatan | Stil Danışmanlığı
18421
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-18421,ajax_leftright,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive
 

Stil Danışmanlığı

Stil Danışmanlığı

Her kadın güzel görünmeyi hak eder. İyi görünmek için ise zayıflamayı beklemenize gerek yok. Büyük beden kadın olabiliriz ama aynı zamanda havalı olmalıyız, güzel giyinmeliyiz.

Vücudunuzu tanıyor musunuz?
Vücut şeklinize göre nasıl kıyafetler giymelisiniz?

Fazlalıklarınızı, vücudunuzda beğenmediğiniz bölgeleri nasıl kamufle edersiniz?

Nasıl olduğunuzdan daha ince görünebilirsiniz?

Hangi kıyafetler ile nasıl ilüzyonlar yaratılır?
Siz de stilimi bulmak, vücudumu tanımak, fazlalıklarımı saklamak, güzel yanlarımı ortaya çıkarmak istiyorum, havalı olmak istiyorum diyorsanız, hemen bana yazın J

Vücut tipinizi ve ona göre giyinmenin kurallarını bilirseniz kusurları kapatır, düzgün hatlarınızı vurgulayabilirsiniz.

Bana Yazın

Gardırop detoksu

Kıyafetim çok ama giyecek hiçbir şeyim yok diyorsanız, acil bir gardırop detoxuna ihtiyacınız var. Bu hizmet ile gardırobunuzdaki ürünleri birer birer analiz eder, saklayacaklarınızı, elden geçireceklerinizi ya da vedalaşacaklarınızı tespit ederim.

Böylece gardırobunuz temizlenir ve gardırobunuzda olması gereken temel eksik parçaları belirleriz. Gardırobunuzda vücut şeklinize göre olması gereken kilit parçaları belirleriz.

Gardırobunuzu daha etkin kullanmanız için, nasıl düzenlemeniz gerekir?

Giysilerinizi dolabınızı açtığınızda en kolay ulaşabileceğiniz şekilde organize ederim. Bunun yanında parçaları birbiriyle giyebilmeniz için mevcut dolabınızdan kombinler yaparız.

Gardırobunuz düzenlendiğinde, giysilerinizi kolayca bulursunuz ve rahat bir şekilde kombin yapabilirsiniz.

Giysilerinizi doğru düzenlediğimiz zaman ayrıca kırışma problemi ile karşılaşmazsınız ve giysilerinizi, aksesuarlarınızı daha uzun süreli muhafaza edersiniz.

Bana Yazın

Alışveriş Danışmanlığı

Hepimiz alışverişe bayılırız ama kaçımız doğru alışveriş yapabiliyoruz. Her beğendiğimiz ürün acaba bize uygun mu? Vücut şeklimize göre mi alışveriş yapıyoruz? Yakışan mı? Yoksa moda mı?

Alışveriş danışmanlığı hizmetimizden önce, kişiye özel renk analizi ve vücut analizi adımlarını tamamlamamız gerekir. Sonrasında kişinin sosyal hayatı, yaşam tarzı, karakteri ve bütçesi göz önüne alınarak belirlediğimiz mağazalara alışverişe gideriz. Seçilen ürünleri deneriz. Burada amacım minimum yatırım ile maksimum stil oluşturmaktır.

Seçtiğim ürünlerin birbirleri arasında da farklı kombinler oluşturmasına özen gösteririm. Yapacağımız alışveriş ile sizi mutlu etmek ve stil sahibi bir gardırop oluşturmak en büyük hedefimdir.

Bana Yazın